Családinet.hu

Családinet Közösségek



Kezdooldal Tagok Fórum Üzenofal Képek
A közösségről: Bocsánat,de először had mutassam be ezt a gyönyörű kisfiút!Ő,Zsoltika,Adriánka.Kettő keresztneve van és az én drága öcsikém és élettársa kisfia!8 évig várt rá az egész családunk!Dr.Czeizelhez 8 éven át jártak,mire Zsoltika megszülethetett!SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!! KLUBBUNK A RÉSZEMRŐL ÉS BARÁTAIM RÉSZÉRŐL ,SZÍVBŐL FELVÁLLALT MISSZIÓNKRÓL SZÓL:5 gyermeket ma?????Bizony,akár ötöt!!!!!!!!!!!!!Igen!/Erről a blogomban ,az elhivatottságomról olvashattok,bővebben!!!!!!!!/Miért ne!Azt mondod,nagy bátorság?Á,dehogy!Csak jó szervezés kérdése!Pl.:mamyykával,a nyugdíjas üzletasszony barátnőnkkel,Szívós Mónikával az 5 gyermekes Édesanyával elindíthatjuk CSALÁDINETES GYAKORLATI SEGÍTSÉGÜNKKEL!!!Aztán jönnek más segítők is,mind olyanok,akik már megcsinálták és SZÍVBŐL átadják neked is,mit,s,hogyan tehetsz,hogy így legyen!? A szimpatizánsok pedig mi lehetünk,kevesebb gyermekkel vagy ha még nincs de szeretnétek később.Félelmeidről beszélgessünk.....félsz a munkanélküliségtől?A folyton emelkedő összegű számláktól:közüzemű csekkek nyomasztanak?Egyre nehezebben főzöl?Mesélj rólad és a párodról,ha már van gyermek,vagy gyermekek,mesélj a CSALÁDOD TERVEIRŐL!!Mi segítünk azokat megvalósítani!!!!!!!Az alsóneműk megvásárlása is néha gondot jelent.......Te igazán tudod hány lábacskával számolhatsz mik a napi gondjaitok,örömeitek,mond el nekünk,a többieknek!!!!!! Mindennap itt vagyunk pl. Mónikával,az 5 gyermekes édesanyával! Én máris tanultam a szponzoromtól:CSALIHÓ!!!!!!!!!Csakis így érdemes gyerekekkel foglalkozni,akkor is ha egy van és akkor is ha 15!A Családinetre tagságunk bővítésére meghívhatnátok minden ismerősötöket ha esetleg még nincsenek regizve!Nagy szeretettel várunk mindenkit!Szórakozás közben segítsünk és közösen a pénztárcánkon!!!!!!!Benne vagytok? A BLOGOMBAN PEDIG EGY MISSZIÓS FELHÍVÁS!!Minden Magyar Édesanyához és Édesapához!!!!!!!!!!Ne a gazdasági nehézség szabja meg Ti hány gyermeket szeretnétek!!!!Ezt ne engedjük és:JÓKEDVŰEN NE !!!!!!!!!!!!! Elárulok Nektek egy nagy titkot!Amikor először a családtervezésről beszéltünk a drága úracskámmal és megkérdeztem:Ó és hány gyermeket szeretnél?Na,mit gondoltok,hányat mondott!!!!???????Ötöt igen!Én kicsit megijedtem erre.............de sajnos a mi életünk visszaigazolta neki volt igaza,de ez már egy másik történet!Ezt is a blogomban olvashatjátok....De itt,e klubbunkban:CSAK VIDÁMAK,ÉLETERŐSEK LESZÜNK!!!!MEGCSINÁLJUK??????????Akik beíratkoznak,kezdjétek ezzel:MEEEEGGG!!!!!!!!!!!MEGCSINÁLJUK!!!!!!!!!!Köszönöm,akkor indulunk????????

nyílt - 18 tag

Fórumtéma: Veszprém megyeiek,a kórházunkban találkozók hetente


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (6 db)


09. 26. 08:38
kissnegabriella

nagyon jól sikerült a találkozás!!Azonnali továbblépések realizálódtak!!HAPPY!!!:)

09. 23. 14:49
kissnegabriella

pl.:holnapután ,hogy jön Veszprémbe Mónika:egy kétgenerációs családhoz megyünk,a szülőiházban maradt a fiatalember,most 1 hónapos a kisbabájuk és két kamasz fiúk van,élnek hála az Úrnak még a fiatalember anyukája is és az apukája is...sok,nagyon sok elmegy a betegségekre és öltöztetni a három gyermeket!Még így is,hogy a fedél közös a fejük felett,nagyon nehezen jut mindenre a pénzből.....

09. 16. 14:02
kissnegabriella

Az is lehet,hogy a Megyei könyvtárba lesznek találkozóink...képlékeny de írj nekem ha érdekel...:)

09. 09. 13:53
kissnegabriella

Ma voltam közel két órát a statisztikai hivatalban és ugyanannyit az adóhivatalban!Ha elvették egy-egy családanyától ,apától a vállalkozóit és érdekel benneteket mit tehettek még a munkaügyihivatal által kapható lehetőségeken túlmenően,arról is kérdezzetek bátran!Tudtátok pl.:hogy vállalkozói nélkül is lehet számlát adnod ,melyek azok amikből bevételekhez juthatsz és,hogyan?Ilyen pl.:amit mindenki ismer-az egyik lehetőség-ha ingatlanodat kiadod..........


....vagy mely dolgokból és,hogyan kaphatsz passzív bevételt ?Egyáltalán mit jelent e fogalom?

09. 07. 14:35
kissnegabriella

Asztmás betegen születtem-6 éves koromtól vese beteg lettem és 15 éves koromra elfáradt a szívem az asztmámtól...- de már rég megtanultam a betegségemmel együtt élni.....Légy Te is boldogabb!Segítünk csak írj nekem,akár priviben!

09. 07. 14:30
kissnegabriella

Vagy havonta,ahogyan igényünk lesz rá.Kórházunknak nagyon fontos,hogy a betegek,s azok családtagjai minden,egészséggel kapcsolatos felvetődött témában támogatva legyenek!Akár otthonvégezhető munkalehetőségekben ,akár a betegápolás közben felmerűlő tárgyak használatában!
Szívesen venné kórházunkban a kapcsolattartónk,ha meggyógyult,vagy elhunyt szeretteink tárgyait,pl.:belépőt mozgássérült/idős betegnek fűrdőkádba ha eljuttatnátok rajtam keresztül,de közvetlenűl a kórháznak is fellehet ajánlani,a CD tévé fenntartójának,László János úrnak.
Sok családban nincs anyagilehetőség megvásárolni mindent ami könnyebbé,esetleg gyorsabb lefolyásúvá tehetné a betegségeket!Remélhetőleg sok olyan tárgy van,ami a mi meggyógyulásunk után más beteg részére szívből eljuttatható......

1