Családinet.hu

Családinet Közösségek



Kezdooldal Tagok Fórum Üzenofal Képek
A közösségről: Csacsogó lányokat,asszonyokat szeretnénk találni,akikkel megoszthatnánk az érzéseinket,élményeinket!/Férfitársaink is jöhetnek ám!Pl.:főzni szerető férjeinket is vonjuk be a beszélgetésekbe!Nálunk amióta a férjem nyugdíjba ment szinte mindig Ő főz.......ha látnátok milyen jókedvűen és milyen finomságokat tud./Őzvegyasszonyokat is szeretettel várunk.Nálunk barátságra és békére lelhettek,segítsünk mosolyogni a másikónknak,mert nincs mindig kedvűnk hozzá........!Egy-egy űzenettel tegyük széppé a napjainkat!Saját családi örömeinket Csacsogjuk el bátran,vagy épp kérjünk egymástól tanácsot ha valami aggaszt......... FORGÓSZÉL:sok szeretettel várom a galériátokat!Tegyétek kérlek szépen benneteket ide is be akiknek van! Levelek forognak zúgó szélsodráson kavargó körtánc kél ,pillanatspirálon megtestesül a szél. Hozzá egyik kedvencemet ajánlom.MAROON 5:Makes Me Wonder.................. Könnyedén,egyszerűen,mégis érdekesen!Mikről van mondva ez?Az írásaimról!E dícséretet most kaptam a blogomra,köszönöm!Ennél szebb dícséretet én még nem is kaptam! NÁLUNK EGYFORMA RANGBAN VAN MINDENKI!!!Ha valaki admin és talál olyat akit elfelejtettem annak-is-bevenni,kérem szépen:JELÖLJE BE AKIT KIFELEJTETTEM!!!Köszi,pussz!!!

nyílt - 48 tag

Fórumtéma: Anyukák akik szintén tanulnak


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (20 db)


02. 08. 23:18
mozaik

Sziasztok! Üdvözlök mindenkit.

Lenne egy fontos kérdésem. Miszerint gyermeket várok és még 9 hetem van szülésig. Jelenleg Esti Pénzügyi szakügyintéző suliba járok.

Sajnos a Terhesség előtt nem volt munkahelyem . A Nappali sulit tavaly Szeptemberben fejeztem be, és Októberben fogant a gyermekünk.

A Kérdésem az lenne hogy így az Esti suli mellett is nekem kell fizetnem a TB-met vagy esetleg ezt a sulinak fizetnie kell mint a nappali tagozat alatt?

A Válaszotokat előre is köszönöm.

09. 08. 06:25
kissnegabriella

köszi és itt a nagy lehetőség,tegnap úgy a fejemhez kaptam:MI A FRANCNAK DOLGOZTAM KEMÉNYEN???????Angelzsoltinak van egy klassz fiókja,utánanéztem és tényleg van önadózás!Bár azt mondták az adóhivatalban azzal a statisztikai hivatalban kell először érdeklődnöm,nevesítsék meg mely dolgokkal lehet,menjek vissza és elmondják,kidörzsölnek...AKKOR MINEK SZENVEDTEM A VÁLLALKOZÁSSAL,amikor 5 év alkalmazás után kidobtak bennünket vállalkozónak??Az első 8 év jó volt......amikor még volt pénz a családokban...:(

09. 07. 19:34
molli29

Biztosan sikerül, talpraesett csajszi vagy te...:)

09. 06. 05:22
kissnegabriella

át kell vészelni ezt az időszakot de 4 év alatt érzelmileg-ezt értük el....-álltunk fel,most az következik,hogy anyagilag fogunk

09. 06. 05:21
kissnegabriella

köszi néha gondoltam rá,védett időszak,a maham úra lehettem.....de most két dolog van ami visszaadhatja a jó megélhetést addig néha vitaminokat adok el,pontosabban én mint vásárló segítek a szomszédoknak meg beszéltük a munkaügyihivatalban,hogy nehogy szabálytalankodjak

09. 05. 20:58
molli29

Igen, az bizony szép teljesítmény.

09. 05. 08:48
kissnegabriella

meg hát én így is majdnem elégedett vagyok,szerintem 17 év hosszú idő....

09. 05. 08:19
molli29

Hmm... más azért még sikerülhet jól. :)

09. 04. 11:47
kissnegabriella

ezen gondolkodtam és jövőhéten ha olyan lesz azt jelölöm meg,köszi de csak ami együtt van vele mert én mégegyszer nem leszek vállalkozó!!Kényszervállalkozók voltunk,bennünket kidobtak vállalkozni...rossz ,szomorú tapasztalataink lettek.....:(

09. 04. 09:04
molli29

Kereskedelmen belül az üzletvezetőit is érdemes megcsinálni, azzal saját üzletet, vállalkozást is lehet már nyitni...

09. 04. 05:33
kissnegabriella

Köszönöm és jó reggelt!Nem tudom mikor indul és:(:)lesz egy felvételivizsga is,annak idején a reklámnál is volt és 17 évig elvoltam vele:):(

09. 03. 22:06
molli29

Viszont nagyon jól jársz mindkettővel, a TGY még nagyon érdekes is ráadásul... :)

09. 03. 12:54
kissnegabriella

Nos mostmár két sulit fogok egyszerre tanulni.......boltieladónak is mennem kell......havi biztos összeget adnak ,mert szolgálati időnek veszik.....még jó,hogy a TGY-ből csak egy tantárgyat tanulok egy tanévben.

09. 03. 12:12
kissnegabriella

:)köszi:)

09. 03. 11:24
molli29

Áhá, az adatlapodra gondoltál... :)
Megtaláltam a kérdésemre a választ. :)