Családinet.hu

Családinet Közösségek



Kezdooldal Tagok Fórum Üzenofal Képek
A közösségről: EGÉSZSÉGES ÉLETMÓD KIALAKITÁSÁHOZ SZÜKSÉGÜNK VAN A NÖVÉNYI TERMÉKEKRE MERT MÁR BIZNYITOTT,HOGY JÓ HATÁSSAL VAN AZ EMBERI SZERVEZETRE.ÜDV.LACI.

nyílt - 2 tag

Fórumtéma: Hummel mikrorostos gél 450 g


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (5 db)


11. 06. 07:04
lebbencs

Dr. Hauschka Med Narancsos gyermek fogtisztító gél 50 ml

Kiszerelés:50ml

Összetevők:
Szorbit, Víz (ásványvíz), glicerin, rózsavíz, kovagél, varázsmogyoróvíz, narancsvirágvíz, guarliszt, nátrium-magnéziumszilikát, éterikus narancsolaj, éterikus olajok, csipkebogyó- és homoktövistermések kivonatai, xanthan, fehér agyag, aesculin (vadgesztenyekéregbıl)
Használati javaslat
A tejfogak különleges védelmet és alapos, ugyanakkor szelíd ápolást is igényelnek, mert a gyerekek fogzománca még nem teljesen érett. Az ínyt gyakran fokozottan igénybe veszi és érzékennyé teszi, amikor újabb tejfogak nőnek. Aki ebben az érzékeny fázisban az új fogacskákat és a foghúst naponta megfelelően és következetesen tisztítja és ápolja, az lerakja a felnőttkori egészséges és erős fogak alapjait. A Dr.Hauschka Narancsos gyermek fogtisztító gél kiegyenlített, stabil szájflórát biztosít és erősíti a szájnyálkahártyát.

- tapasztalt fogorvosokkal közösen kifejlesztett termék
- nem tartalmaz kémiai-szintetikus színező-, illat- és
konzerváló-anyagokat
- hozzáadott fluoridoktól és tenzidektől mentes
- Borsmenta- és mentolmentesség, ezért alkalmas homeopátiás kezelések mellett is

Alkalmazás:
A fogkrémet nedves fogkefére kell felvinni. Rendszeres fogmosáskor a fogakat három percen keresztül körkörös mozdulatokkal, a kefe erősebb hozzányomása nélkül kell tisztogatni. A fogak kefés tisztítását követően alapos szájöblítés és a fogkefe elmosása következik.

Érd.eggészségotthom@gmail.com
Skyp.kamilla1904




Egészség Otthon Megelőzés

11. 06. 07:03
lebbencs

iWhite Fogkrém 100ml küzd a fogszuvasodás ellen

Az iWhite fogkrém egyesíti a tökéletes fehérítési folyamatot a teljes szájápolási védelemmel.
Használati javaslat
Az iWhite fogkrém egy egyedülálló megoldást kínál az egészségesebb fogakért.
Az aktív összetevők egy speciális mátrixba illeszkednek: pirofoszfátot és kovasav komplexet tartalmaz, amely felszabadítja és lebontja az elszíneződések kötését és finoman eltávolítja azokat.
A Triglycerid kialakít egy mikro védőréteget a további foltok és elszineződések ellen. A Fluorid erősíti a fogakat és a fogzománcot megvédi a fogakat a romlástól és küzd a fogszuvasodás ellen. A menta íz nagyszerű ízt ad és hosszantartó friss leheletet biztosít.
Érd:skyp:kamilla1904


Egészség Otthon Megelőzés

11. 06. 07:03
lebbencs

BioCo Omega 3-6-9 kapszula 60 db

Összetevők: halolaj; lenmagolaj; zselatin kapszulahéj; ligetszépe olaj; nedvesítőszer (glicerin), antioxidáns (D-alfa-tokoferol)

Tápanyag összetétel kapszulánként:
Energiatartalom: 42,2 kJ (10 kcal); Fehérje: 0,21 g; Szénhidrát: 0 g; Zsír: 1 g

Zsírsav összetétel kapszulánként:
-Telített zsírsavak: 200 mg
-Telítetlen zsírsavak: 800 mg
- ebből egyszeresen telítetlen zsírsavak: 213 mg
- ebből többszörösen telítetlen zsírsavak: 587 mg
Használati javaslat
3 féle olajból!
Közismert, hogy a szervezetünk számára kiemelkedően fontos többszörösen telítetlen zsírsavakhoz elsősorban különböző növényi olajok és halak fogyasztásával juthatunk hozzá. A mélytengeri halak gazdag forrásai az Omega-3 zsírsavaknak, melyek hozzájárulnak a keringési rendszer egészségének fenntartásához. Megfelelő bevitelükről táplálkozásunkkal kell gondoskodnunk. Rendszeres – legalább heti kétszeri – tengeri hal fogyasztással elősegíthetjük a szervezet számára értékes Omega 3 zsírsavak bevitelét. A tengeri halakban található két Omega 3 zsírsav, az EPA és a DHA hozzájárul a vér normál triglicerid szintjének megtartásához, az egészséges szívműködéshez és a normális véralvadás fenntartásához. Az Omega 3 zsírsavak elősegítik a normális vérnyomás megőrzését. Az alfa-linolénsav (ALA) szintén többszörösen telítetlen Omega 3 zsírsav, melynek megfelelő fogyasztása hozzájárul a vér összes és LDL koleszterin szintjének normál értéken tartásához.
Alkalmazási javaslat: Felnőttek számára napi 1 kapszula szedését javasoljuk. A kapszulát bő vízzel kell lenyelni. egeszsegotthon@gmail.com
Érd:skyp1904



Egészség Otthon Megelőzés

11. 06. 07:02
lebbencs

Homoktövis húsolaj tabletta 30db
Koleszterin szint csökkentő


Részletek
Kiszerelés: 30 db

Összetevők: homoktövis húsolaj 350 mg, zselatin (kapszula)
Használati javaslat
A-,E-,F - vitaminhiány esetén. Fokozza a szervezet ellenálló képességét, gyulladáscsökkentő, késlelteti az öregedés folyamatot, speciális zsírsav összetétele révén csökkenti a vér koleszterinszintjét, s így lassítja az érelmeszesedési folyamatok kialakulását. Kúraszerű alkalmazása esetén elősegíti a testsúly optimalizálását. Egészségesen tartja a bőrt és a hajat. Növeli a légúti fertőzésekkel szembeni ellenállást. Reumás panaszok kiegészítő kezelésénél jótékony hatású. Elősegíti az öregségi foltok megszűnését. Kúraszerűen javíthatja a "sötétben" látást, a szemidegek működését. Külsőleg ecsetelve jó hatása van égési sebek, bőrfekélyek, radioaktív kelevények, szájgyulladás, a fejbőr és a bőr - kozmetikai - kezelésére.

Felhasználási javaslat: naponta 2 kapszula
Érd:skype:1904


Egészség Otthon Megelőzés

11. 06. 07:01
lebbencs

Terméktapasztalat - Hummel Mikrorostos Gél:

Legfontosabb megemlítenem, hogy három éve rendszeresen
fogyasztom a gélt rendszeresen. Kezdetben egy, mivel
tapasztaltam, hogy nekem használ, most már két flakonnal
is elfogyasztok havonta.

Sokáig magas vérnyomással küszködtem, napi három
vérnyomáscsökkentõ tablettát szedtem. Ma már csak egy
fél tablettát szedek, és 120/75 körül szokott lenni a
vérnyomásom.
Azelõtt ha egy napot kihagytam a tabletták szedésében
160-170-re ment fel, ma két napot is kifelejtek néha,
csak a harmadik nap kezd emelkedni a vérnyomásom.

Régebben a koleszterinszintem sem volt egészen jó, ma
minden vérzsír eredményem tökéletes.

A múlt hónapban meghallgattam Dr. Hummel Zoltán elõadását,
amiben elmondta, hogy a gélben NADH enzim is van.
Valakitõl korábban hallottam, hogy az egy "csodaszer" de
nagyon drága.

Elkezdtem az interneten keresgélni.

Megtudtam, hogy a NADH enzim használ a parkinson kóros, az
alzheimer kóros, a depressziós, a krónikus fáradtságban
szenvedõ embereknek, javítja a kardiovaszkuláris rendszer állapotát,
rugalmasabbá teszi az érfalakat, elõsegíti a szervezetben az
ATP molekulák szintézisét (ez a sejtek legfõbb energiaforrása),
emeli a szellemi és az izomerõt, oldja a depressziót, segít az
álmatlanságban szenvedõknek.

Laci.
Érd:laszlve@gmail.com


Egészség Otthon Megelőzés

1