Családinet.hu

Családinet Közösségek



Kezdooldal Tagok Fórum Üzenofal Képek
A közösségről: Várok ide minden három, vagy esetleg több gyermekes anyukát! Milyen az élet több csemetével? Sikerek, örömök, hétköznapok.

nyílt - 88 tag

Fórumtéma: Segítség a családoknak!


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (14 db)


12. 30. 11:00
totya69

Szia! Azért nem találod, mert tönkre ment a Sciennet. A főnöke előzetesben a vagyonát zárolták stb. ennyire volt jó buli ez :(

12. 30. 08:23
kramerzsu

Sziasztok! Engem is kíváncsivá tettél csak a Pénzfa oldalt nem találtam sehol érdekelne ez az egész sajna nekünk tönkrement a ház bepenészedett a hitelt meg fizetjük és albérletben élünk ezért lenne jó 1kis segítség ha én is dolgozhatnék valamit.

Szióka!!!

09. 06. 06:16
kissnegabriella

Nagy segítség ha egymás életébe beláthatunk....Tudod miért erősek a Jehova tanúi?Mert olyan a hitük,az oktatásuk és......Amilla ajándékaiban -közösségében-egy kis film amelyet ha megnézel:ÚJ erőre kapsz ,ne csüggedj hát!!Te is fel tudsz állni???????:)

09. 06. 06:02
kissnegabriella

Az én szponzorom nektek is nagy példaképetek lehet és még két gyermekkel nekik több is van!Lassan itt lesz a tél......mennyi lábacskára-és,hogyan:)-ad rá zoknikat had mesélje el nektek ő maga!Pénzfa oldalon keressétek:Szívós Mónikát!!!!!Újságíró és tanár!Vegyétek fel vele a kapcsolatot,az idei télre legyen már nagyon jó ,akár:HAVI 90 000FT adókötelezettségnélküli bevételünk!!!!!!!!!!

08. 31. 07:42
kissnegabriella

Álljatok a pénz alá!Olvassátok legyetek kedvesek el a:Mit tehet egy magyar anyuka.....klubbomban oldalt amit a ScienNetről -és saját nehézségeimről-írtam oldalt..........:)

08. 31. 04:32
kissnegabriella

:(

08. 30. 21:45
Amilla

A mi lakáshitelünk 60%-kal emelkedett. Már mi is igényeltük.

https://www.csaladinet.hu/tickers/618.jpg

08. 30. 14:55
kissnegabriella

további sok sikert mindenkinek!

08. 30. 13:13
szusi767

Nekem nem kellett a szeptemberi kereset igazolás.Szerencsére a bankszámlakivonatomon minden rajta volt(Gyed,családi pótlék)ezen kívül semmit nem kértek.

08. 30. 00:51
milkamama

A krizis sgélyt most intézem de nem olyan egyszerü.2008,09 havi kereset igazolás+a havi mikor beadom a kérvényt+a hitelt nyujtó bank igazolása a törlesztő részlet változásáról.Meg még hétfőn kiderül mit találnak még ki


08. 29. 20:22
kissnegabriella

köszönjük!

08. 29. 19:06
szusi767

Akinek tavaly szeptembere óta 10-20 vagy 30%-kal emelkedett a hitelének törlesztőrészlete,vagy a munkahelyét elvesztette,annak 20-50000FT vagy 100000Ft-os krízis segély jár.A banktól igazolást kell kérni a törlesztő részletekről,ezt a helyi Önkormányzathoz kell benyújtani egy igénylőlappal együtt,amit szintén az Önkormányzatnál kell kérni.Mielőtt beadnánk kell kérni rendkívüli segélyt,ami nem haladhatja meg a 15000Ft-ot,vagy elutasító határozatot.Ezt is csatolni kell.Ezután a jegyző dönti el,hogy szabályos-e minden és 3 munkanapon belül továbbküldi a budapesti nyugdíjfolyósítóhoz,ők utalják a pénzt.Ehhez is kell jövedelem igazolás!Remélem érthető,ha nem,kérdezzetek!

08. 29. 16:11
kissnegabriella

írd csak mindenkinek nagy szüksége van rá!:)

08. 29. 14:30
szusi767

Biztosan hallottátok a napokban,hogy az áramszolgáltatók akkora profitra tettek szert,hogy vissza kell egy részét forgatniuk egy segély alapba,amiből mindenki részesülhet aki rászorul.Az egy főre jutó nettó családi bevétel nem haladhatja meg az 57000Ft-ot,ha ez alá estek,átvállalnak egy bizonyos összeget az áramdíjból.Hogy mekkora ez az összeg nem tudom,de az ELMŰ,ÉMÁSZ...oldalán fent van az igénylőlap(aktuális),de gondolom postán is fognak küldeni.A cím ahova küldeni lehet az igénylőlapot jövedelem nyilatkozattal együtt:Esély Családsegítő Szolgálat,Budapest,Dózsa György út 70.,1071.
Ha érdekel valakit a banki krízis alap,azt is tudom hogy lehet igényelni.:p

1