Családinet.hu

Családinet Közösségek



Kezdooldal Tagok Fórum Üzenofal Képek
A közösségről: Annyi receptet beszéltünk már meg különböző topicokban, gondoltam megnyitom a kifőzdét, ahová mindenki megírhatja kedvenc receptjét. Ha lesz rá igény, szavazhatunk, és megalapíthatjuk a hét étele címet is! :) Gyertek bátran, írjátok meg mit hogyan szoktatok főzni!

nyílt - 26 tag

Fórumtéma: Mit egyek reggelire?


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (519 db)


01. 12. 11:02
Signetta

Egyelőre még csak a joghurtom ettem meg, de már szerintem ebédig nem is eszek nagyon mást. : )

01. 10. 10:08
Signetta

De rég ettem már bundás kecót. : ) Ráolvasztva bizonyos kajákra tényleg jó, mert nem veszi el az ízét, de anyu snassz vajas kenyérrel eszi. : )
Én most reggelire megettem 1,5 szelet kenyeret fogyókúrás tepertővel és paprikával. :D

01. 04. 12:19
vicusmamesz

Az a jó a mozzarellában, hogy gyakorlatilag nincs íze nyersen, viszont állaga annál jobb :D Erre-arra ráolvasztva viszont nagyon finom, bár akkor sem túl karakteres. Bundás kenyeret ettem.

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

01. 03. 13:02
Signetta

Olyan sokan szeretik a mozzarellát, nekem nem jön be, pedig imádom a sajtokat! : ) Max. grillhúsira rátenni és ráolvasztani. Anyu is vajas kenyérrel és hasonlókkal eszi.

Mivel tegnap gyümölcsnapom volt és csak 2 db pogit neveztem át banánnak, így ma azt reggeliztem, de már mint pogácsa néven. :D

12. 09. 17:12
vicusmamesz

Na jó, ma jó kislány voltam. Csak pirítóst ettem mozzarellával, meg paradicsommal.

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

12. 09. 08:54
Signetta

A joghurtom biztos, a további reggelim még képlékeny. : ))

12. 08. 12:38
Signetta

Jaja, fogyózzunk az ünnepek előtt. :D Ma is gyenge reggelim volt, töpörtyű kenyérkével, paprikával. :D

12. 08. 12:02
vicusmamesz

Diétás reggeli? :-D Enyém is az volt, sonkás tojásnak hívják :-D

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

12. 06. 10:52
Signetta

Jól telereggeliztem magam. Anyukám még szombaton csinált egybe fasírtot backonnal körültekerve és marad belőle. Két szelet kenyérrel, ubival megettem. : ) Még a joghurtom el se fogyasztottam. : )))

12. 05. 09:53
Signetta

Legalább futsz. :D :D
Én már régóta szeretem a csípőset. Jó volt a csilis párizsi, pikáns íze volt. A madaras tescóba vettem. Vagy már írtam? :D
Ma gyümölcsnap, megettem a gyümölcsjoghurtom. :D

12. 02. 16:53
vicusmamesz

No azt a csilis párizsit én is megkóstolnám! Újabban egyre jobban szeretem a csípős kajákat, vajon miért? Manapság futás az élet, reggeli mindig a péktől származik. Csak lassan már unom a briós, kakaós kalács, perec triót...

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

11. 30. 09:17
Signetta

Joghurt egyelőre. : )

11. 29. 10:09
Signetta

Töpörtyű, kenyérke, paprika. :D

11. 25. 09:54
Signetta

Na, reggelire megettem egy aktívia jó estét-et! :D

11. 22. 08:23
Signetta

De-de, reggeliztem, csak annyira kevés volt, hogy nem láttam értelmét ide beírni. :D :D
Hétvégén voltam vásárolni, vettem chilis párizsit, azt fogom megkóstolni. : )