Családinet.hu

Családinet Közösségek



Kezdooldal Tagok Fórum Üzenofal Képek
A közösségről: Annyi receptet beszéltünk már meg különböző topicokban, gondoltam megnyitom a kifőzdét, ahová mindenki megírhatja kedvenc receptjét. Ha lesz rá igény, szavazhatunk, és megalapíthatjuk a hét étele címet is! :) Gyertek bátran, írjátok meg mit hogyan szoktatok főzni!

nyílt - 26 tag

Fórumtéma: Napi ajánlat


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (621 db)


01. 12. 11:01
Signetta

Azt hiszem, tejfölös gomba lesz tésztával és ubival.

01. 10. 10:11
Signetta

A hétvégéről megmaradt husilevest eszem meg és hozzá a zöldségeket. : ) Úgy is jó velős volt a reggelim. :D

01. 04. 12:20
vicusmamesz

:) Én pedig paprikás krumplit csinálok, jól kibélelve füstölt kolbásszal, meg szalonnával. A virsli kevés bele ;)

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

01. 04. 09:43
Signetta

Ma megint olyan krumpligombócot csinálok, tegnapról megmaradt krumplipüré, csak most füstölt karavánt teszek bele. :D

01. 03. 13:04
Signetta

Tudtak ők még különleges ételeket. : ) Egyszerű, de finom. : )

Hétvégéről maradt egybe fasírthoz csinálok krumplipürét, és megeszem. : ) Bár, a sok pogitól úgy tele vagyok...

12. 09. 17:18
vicusmamesz

Szerintem ez igen jól hangzik! Az én anyukám szokta úgy csinálni annak idején, hogy rántott leves (köménymag, rántás, só bors) krumpligombóccal, utána krumplis pogácsa. Felnőtteknek (mert ők szerették én meg nem) savanyútojás mártás, krumpligombóc.

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

12. 09. 08:56
Signetta

Maradt krumpli, megfőztem, megtörtem és ilyen krumplis pogácsa szerűt sütök majd olajban, közepébe teszek sajtot. :D Ebből találja ki valaki, mi lesz az ebédem. :D

12. 08. 12:39
Signetta

Én pedig sült krumplit eszek reszelt sajttal megszórva, belemártogatva majonézes tejfölbe és tejcsit hozzá. : )

12. 08. 12:01
vicusmamesz

Nálam ma lecsós szelet lesz. Mondhatnám úgyis, hogy szűzérmék magyarosan, de nem szűzből, mert az nincs otthon. Sima karajból csinálom.

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

12. 06. 10:54
Signetta

Tejfölös gomba lesz, tésztával, ubival. : )))

12. 05. 09:50
Signetta

Nekem nem volt jó sehogy, ezért én nem fogok a pár millió ember körébe tartozni, legalábbis az itthon készített tortillában. A mekis még mindig finom, és meg se mered. :D

Gyümölcsnap.

12. 02. 16:56
vicusmamesz

Már meggyógyultam! Csak a meló nem lett kevesebb... Szóval közben rájöttem, nem burrito, hanem tortilla a neve, de tulajdonképpen ugyanaz a kettő. És igen, meg kell melegíteni :) Én mikrózni szoktam úgy, hogy előtte ráteszem a reszelt sajtot, meg a husifélét, a zöldségeket meg az önteteket meg csak akkor, amikor megmelegedett. Úgy finom, legalábbis én, meg aszerint a pár millió mexikói szerint aki eszi :-D Frankfurti leves lesz!

Moslyogós kedves fiatalos friss nagymama :)

11. 30. 09:20
Signetta

Még képlékeny. :D

11. 29. 10:04
Signetta

Ide be se nézel már Vicuska? :(

Krumplifőzelék lesz fasírttal.

11. 25. 10:03
Signetta

Annyira rossz volt ez a burritó, vagy mi, hogy a kukában kötött ki, de legalább a belevalót elfogyasztottam, az annál finomabb volt. :D Annyira kemény és száraz volt ez a lepény, hogy képtelenség volt tekerni. Mondta a szomszéd, melegítsem meg palacsinta sütőben és kenjek rá margarint, attól megpuhul, de ennek ez se használt. : )